Srpen 2012

autor.

9. srpna 2012 v 10:40 | Simon ~,~
Autor.
Člověk, který je o prázdninách tak zaneprázdněný, že se ještě k tomu crcká s blogem, s blogem! Když už vlasní stránku, tak blogspod, jenže já jsem tak pohodlný, že jsem zvolil raději blog.
Působyl jsem tu již nějakou dobu pod jinou adresou. Byly to ty těžké začátky a zpíše rozkoukávání se. Články obsahovaly zkopírované obrázky a moje nepřehledné žvásty . Teď tomu bude snad jinak. Jsem odhodlaný bez crckání sem psát povídky, s kterými jsem měl velký úspěch ve škole i ve městě. Ovšem ke čtení mých děl, se vždycky hlásili jen učitelé. Učitelky to brali za nechutné. Tomu se dodnes divím, protože co je na sexu divného?

Mám za sebou střední. Jsem líný, nečekejte tu tolik článků. Přes školní rok se snad čas najde, a já věřím, že si na to čas udělám. Blogování mi přirostlo k srdci. Velice rád zhodnotím názor druhých, přečtu si dílko, zkritizuju. Raději opravdu kometuji, než píšu sám. ((:

Nic víc nepotřebujete o mě vědět. K čemu by vám to vlastně bylo? Můj vzhled vám stačí k tomu, aby jste si bez výčitek o mně udělali dost peprnný obrázek. Lidi soudí podle vzhledu, ikdyby celý život tvrdili, že prostě ne. Je to tak. Vždycky to tak bylo, a taky to tak ještě dlouho bude.

A jen tak bokem, má gramatika je na úrovni základní školy, třetí třídy. Díky za pochopení. ((: